Profesjonalna

Sesja wizerunkowa Kraków

Profesjonalne sesje wizerunkowe w Krakowie – przed wykonaniem portretu starannie poznajemy każdą osobę, by uchwycić głębię jej charakteru. Budujemy swobodną atmosferę, która nie tylko ułatwia współpracę, ale także wpływa znacząco na ostateczny efekt. Zaufaj naszemu doświadczonemu fotografowi, który wydobędzie Twój unikalny styl.

Buduję wizerunek

Pokaż się
z najlepszej strony

Wyślij zapytanie

Często słyszę o strachu przed sesją, pozowaniem – o obawie, że to będzie nienaturalne. Doskonale je rozumiem, gdyż sam nie czuję się najlepiej przed obiektywem. Pozowanie jest sztuką niełatwą do opanowania, na szczęście zbędną na moich sesjach. Opieram je o aranżowane przeze mnie naturalne sytuacje, w których fotografowane osoby czują się komfortowo. Wspólnie staramy się wyzwolić pozytywną energię, płynącą ze szczerości ludzkich uczuć i emocji.

Dlaczego warto

Zalety współpracy

Wysoka jakość

Do realizacji zleceń używam wysokiej klasy sprzętu, a klient dostaje zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej użyć je np na billboardach wielkoformatowych czy profesjonalnych filmach video.

Zaangażowanie

Bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, a czas realizacji możliwie najkrótszy.

Kreatywne podejście

Do każdego zlecenia podchodzę ze świeżym spojrzeniem, próbując wychwycić niepowtarzalne momenty. Staram się wydobyć i podkreślić indywidualne cechy fotografowanego obiektu.

Elastyczność

Proces twórczy nie znosi kompromisów: staram się unikać ograniczeń, tak aby efekt końcowy spotkał się z zadowoleniem obydwu stron.

Wyślij zapytanie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest fotografia wizerunkowa?

  Fotografia wizerunkowa to rodzaj fotografii, który skupia się na przedstawieniu ludzi w sposób atrakcyjny i przyciągający uwagę. Celem takiej fotografii jest uchwycenie charakteru i stylu osoby, nie tylko jej zewnętrznego piękna. Co odróżnia ją od innych kategorii fotografii? Przede wszystkim jej przeznaczenie, fotografia wizerunkowa przeznaczona jest dla klientów, którzy tworzą markę osobistą i używają swojej osobowości, jak również wyglądu do sprzedaży produktów lub usług.

 • Jakie są rodzaje fotografii wizerunkowej?

  Fotografia wizerunkowa może obejmować szeroki zakres kategorii, stylów i technik, takich jak portrety, zdjęcia katalogowe, zdjęcia biznesowe, zdjęcia do CV, zdjęcia aktorskie i wiele innych. Usługa jest zindywidualizowana, dobierana do konkretnych potrzeb klienta.

 • Dlaczego warto zainwestować w sesję wizerunkową?

  Sesja wizerunkowa może pomóc w budowaniu marki osobistej, poprawie wizerunku i wzmocnieniu wiarygodności w oczach potencjalnych klientów. Dobrej jakości zdjęcia mogą również pomóc w uzyskaniu pracy, zwiększeniu popularności w mediach społecznościowych i w budowaniu pozytywnego wizerunku.

 • Gdzie może być realizowana sesja wizerunkowa?

  Teoretycznie, absolutnie dowolnym miejscu, przy czym dobór miejsca wykonania sesji ma duże znaczenie i jest częścią treści które zdjęcia wizerunkowe ze sobą niosą. Tło zdjęć powinno być dopasowane do branży, w której pracuje klient, jego charakteru oraz stylu.

 • Jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

  Jeśli sam zajmujesz się promocją swojej marki osobistej, zapewne przeraża Cię ogrom pracy, jaki powinieneś wykonać, by Twój wizerunek przyciągał potencjalnych klientów. Przede wszystkim pamiętaj, by Twoja marka osobista przekazywała klientowi wartości reprezentowane przez Twoje usługi czy produkty. Przemyśl spójność przekazu, kolory marki, jej styl i Twojego klienta idealnego lub zleć to osobie kompetentnej do tworzenia całego wizerunku w internecie. Fotograf jest osobą, która wykonuje sesje zdjęciowe w oparciu krótkie podsumowanie przekazane przez klienta, wspólnie dobierzecie tło, kolorystykę i być może styl przyniesionych przez Ciebie ubrań. Jeśli będzie to Twoja pierwsza sesja pamiętaj, że fotograf nie jest osobą, która może Cię „wymyślić” od początku.

  Sesja wizerunkowa owocuje wysokiej jakości zdjęciami, na których widoczne są wszystkie detale. Dlatego ważne jest by zadbać o cerę przed sesją, makijaż, włosy, paznokcie oraz dobór garderoby oraz jej schludność. Jeśli Twoja waga się waha, przymierz wcześniej ubrania, jakie zamierzasz ze sobą wziąć. Powinny dobrze się układać i być wyprasowane. Prasowanie ubrań, doklejanie paznokci, poprawki makijażu, retusz fryzury to dodatkowa praca dla retuszera wyceniana na 150 zł / godzinę. Rozsądniej będzie zadbać o detale przed sesją.

Opinie

Klienci
mówią

Justyna Zachariasz

Piotr – człowiek z pasją i głową pełną kreatywnych pomysłów przy jednoczesnym otwarciu na wszelkie sugestie współpracy. Osoba zarażająca pozytywną energią i uśmiechem. 

Marek Bodzioch

Świetne zdjęcia, super współpraca klasa, sumienność i profesjonalizm w każdym calu to cechy tego fotografa

Magdalena Zakrzewska

Profesjonalizm i pasja w każdym calu! Od lat współpracuję z Piotrem Dzikiem i ogromnie cenię jego talent fotograficzny. Zawsze mam gwarancję zdjęć najlepszej jakości. Polecam zarówno do fotoreportażu (w tym ślubnego!), jak i zdjęć firmowych/biznesowych.

Jakub Dąbroś

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie dość, że wyśmienity fotograf to i kontakt z nim jest przyjemnością samą w sobie.

Paweł Jędo

Piotr jest osobą wrażliwą na piękno i potrafi je w dniu ślubu wyłuskać. Jest przy tym bardzo towarzyski i pomocny. Gdy trzeba to jest niewidoczny by nie zakłócać przebiegu wydarzeń, gdy pary młode lub goście chcieli by podkręcił wydarzenia robił to bardzo bardzo sprawnie. I niby to Dzik ale raczej poruszający się jak kot. Chodzi, obserwuje i łapie to co najlepsze w swoje kadry.