Profesjonalna

Fotografia eventowa Kraków

Profesjonalna fotografia eventowa Kraków. Posiadam duże doświadczenie w fotografowaniu eventów firmowych, spotkań networkingowych, konferencjach, jubileuszach, koncertach czy imprezach sportowych. Na stałe współpracuję z takimi firmami jak Multi Fashion, Diversity Hub czy Open Future. Reportaże eventowe mają najwyższy priorytet w czasie realizacji – tak, aby zdjęcia mogły być użyte w postach o wydarzeniu w social mediach lub artykułach prasowych.

Magia wspomnień

Profesjonalny
reportaż

Wyślij zapytanie

Często słyszę o strachu przed sesją, pozowaniem – o obawie, że to będzie nienaturalne. Doskonale je rozumiem, gdyż sam nie czuję się najlepiej przed obiektywem. Pozowanie jest sztuką niełatwą do opanowania, na szczęście zbędną na moich sesjach. Opieram je o aranżowane przeze mnie naturalne sytuacje, w których fotografowane osoby czują się komfortowo. Wspólnie staramy się wyzwolić pozytywną energię, płynącą ze szczerości ludzkich uczuć i emocji.

Dlaczego warto

Zalety współpracy

Wysoka jakość

Do realizacji zleceń używam wysokiej klasy sprzętu, a klient dostaje zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej użyć je np na billboardach wielkoformatowych czy profesjonalnych filmach video.

Zaangażowanie

Bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, a czas realizacji możliwie najkrótszy.

Kreatywne podejście

Do każdego zlecenia podchodzę ze świeżym spojrzeniem, próbując wychwycić niepowtarzalne momenty. Staram się wydobyć i podkreślić indywidualne cechy fotografowanego obiektu.

Elastyczność

Proces twórczy nie znosi kompromisów: staram się unikać ograniczeń, tak aby efekt końcowy spotkał się z zadowoleniem obydwu stron.

Wyślij zapytanie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest fotografia eventowa?

  Fotografia eventowa to rodzaj fotografii, który skupia się na fotografowaniu różnego rodzaju wydarzeń, takich jak wesela, urodziny, konferencje, imprezy firmowe, imprezy rodzinne, targi, itp. Celem fotografii eventowej jest uchwycenie emocji, wyjątkowych momentów oraz ważnych osób i sytuacji na zdjęciach.

 • Jakie są najważniejsze cechy fotografii eventowej?

  W reportażu eventowym powinny być uchwycone emocje towarzyszące wydarzeniu, a także to, co je wyróżnia spośród innych tego typu imprez: wystrój sali, kolorystyka, wyjątkowe atrakcje. Liczy się również kunszt fotografa: styl obróbki, oświetlenia.

 • Fotografia eventowa - jak wybrać najlepszego usługodawcę?

  Zadaj sobie pytanie, na czym ci zależy: na samej dokumentacji wydarzenia, artystycznej formie reportażu czy cenie. Następnie przejrzyj portfolia fotografów oraz sprawdź ich dostępność w danym terminie, zapytaj o szczegóły finansowe oferty. Na końcowym etapie przeczytaj opinie w mediach społecznościowych o wybranym fotografie.

 • W jaki sposób otrzymam zdjęcia z fotografowanego wydarzenia?

  Wszystko zależy od tego, jak się umówisz z fotografem. Możliwości jest wiele: od najprostszych czyli otrzymania zdjęć internetowym transferem danych, pendrive’a z grawerem przez album fotograficzny czy odbitki o umówionym formacie. Zapytaj swojego fotografa o cennik i wszystkie możliwości.

Opinie

Klienci
mówią

Justyna Zachariasz

Piotr – człowiek z pasją i głową pełną kreatywnych pomysłów przy jednoczesnym otwarciu na wszelkie sugestie współpracy. Osoba zarażająca pozytywną energią i uśmiechem. 

Marek Bodzioch

Świetne zdjęcia, super współpraca klasa, sumienność i profesjonalizm w każdym calu to cechy tego fotografa

Magdalena Zakrzewska

Profesjonalizm i pasja w każdym calu! Od lat współpracuję z Piotrem Dzikiem i ogromnie cenię jego talent fotograficzny. Zawsze mam gwarancję zdjęć najlepszej jakości. Polecam zarówno do fotoreportażu (w tym ślubnego!), jak i zdjęć firmowych/biznesowych.

Jakub Dąbroś

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie dość, że wyśmienity fotograf to i kontakt z nim jest przyjemnością samą w sobie.

Paweł Jędo

Piotr jest osobą wrażliwą na piękno i potrafi je w dniu ślubu wyłuskać. Jest przy tym bardzo towarzyski i pomocny. Gdy trzeba to jest niewidoczny by nie zakłócać przebiegu wydarzeń, gdy pary młode lub goście chcieli by podkręcił wydarzenia robił to bardzo bardzo sprawnie. I niby to Dzik ale raczej poruszający się jak kot. Chodzi, obserwuje i łapie to co najlepsze w swoje kadry.