Profesjonalna

Sesja biznesowa

Wartość dobrego portretu biznesowego stała się nieoceniona w XXI wieku w którym rynek pracy opiera się o internet. Duży wpływ na naszą prezencję w sieci mają profile na portalach takich jak LinkedIn, a te z kolei przyciągają w pierwszym momencie zdjęciem profilowym. Nie bez przyczyny korporacje inwestują w portrety biznesowe swoich pracowników. Na stałe współpracuję z takimi firmami jak Mitsubishi Electric, Transporeon, Dragon, Diversity Hub czy Flotman.

Pierwsze wrażenie

Pokaż się
z najlepszej strony

Wyślij zapytanie

Często słyszę o strachu przed sesją, pozowaniem – o obawie, że to będzie nienaturalne. Doskonale je rozumiem, gdyż sam nie czuję się najlepiej przed obiektywem. Pozowanie jest sztuką niełatwą do opanowania, na szczęście zbędną na moich sesjach. Opieram je o aranżowane przeze mnie naturalne sytuacje, w których fotografowane osoby czują się komfortowo. Wspólnie staramy się wyzwolić pozytywną energię, płynącą ze szczerości ludzkich uczuć i emocji.

Dlaczego warto

Zalety współpracy

Wysoka jakość

Do realizacji zleceń używam wysokiej klasy sprzętu, a klient dostaje zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej użyć je np na billboardach wielkoformatowych czy profesjonalnych filmach video.

Zaangażowanie

Bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, a czas realizacji możliwie najkrótszy.

Kreatywne podejście

Do każdego zlecenia podchodzę ze świeżym spojrzeniem, próbując wychwycić niepowtarzalne momenty. Staram się wydobyć i podkreślić indywidualne cechy fotografowanego obiektu.

Elastyczność

Proces twórczy nie znosi kompromisów: staram się unikać ograniczeń, tak aby efekt końcowy spotkał się z zadowoleniem obydwu stron.

Wyślij zapytanie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest sesja biznesowa?

  Sesja biznesowa to rodzaj fotografii, który jest stosowany w celach biznesowych, takich jak zdjęcia pracowników, zarządu, produktów, miejsca pracy, wnętrz biurowych i innych elementów związanych z firmą. Celem takiej sesji jest zwiększenie rozpoznawalności wizerunku firmy i poprawienie postrzegania jej przez klientów.

 • Jakie są najważniejsze cechy dobrej sesji biznesowej?

  Najważniejsze cechy dobrej sesji biznesowej to umiejętność uchwycenia indywidualności pracowników i klimatu miejsca pracy, wykorzystanie odpowiedniego oświetlenia, koloru i perspektywy, a także umiejętność pracy z kompozycją i kadrem.

 • Jakie są najlepsze techniki i narzędzia do robienia zdjęć biznesowych?

  W sesji biznesowej można wykorzystać wiele różnych technik, narzędzi i sprzętu, takich jak np. oświetlenie studyjne, specjalistyczne obiektywy, różne rodzaje tła i dekoracji, retuszowanie cyfrowe, a także techniki makro i panorama zależnie od potrzeb klienta.

 • Fotografia biznesowa – co fotografujemy?

  Do fotografii biznesowej nadają się różne produkty i usługi, w zależności od branży i celów biznesowych. Mogą to być również np. portrety pracowników, zdjęcia wnętrz biurowych, zdjęcia produktów firmy, a także zdjęcia z imprez firmowych.

 • Czy udostępniasz pliki RAW, zdjęcia bez retuszu? Czy otrzymam wszystkie zdjęcia zrobione na sesji?

  Nie udostępniam zdjęć bez obróbki.

 • Fotografia biznesowa – czy mogę uczestniczyć w sesji?

  Przedstawiciele marki są mile widziani na wszystkich sesjach produktowych, zwłaszcza tych, które wymagają zaaranżowania produktów. Ułatwia to proces akceptacji gotowych ujęć.

Opinie

Klienci
mówią

Justyna Zachariasz

Piotr – człowiek z pasją i głową pełną kreatywnych pomysłów przy jednoczesnym otwarciu na wszelkie sugestie współpracy. Osoba zarażająca pozytywną energią i uśmiechem. 

Marek Bodzioch

Świetne zdjęcia, super współpraca klasa, sumienność i profesjonalizm w każdym calu to cechy tego fotografa

Magdalena Zakrzewska

Profesjonalizm i pasja w każdym calu! Od lat współpracuję z Piotrem Dzikiem i ogromnie cenię jego talent fotograficzny. Zawsze mam gwarancję zdjęć najlepszej jakości. Polecam zarówno do fotoreportażu (w tym ślubnego!), jak i zdjęć firmowych/biznesowych.

Jakub Dąbroś

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie dość, że wyśmienity fotograf to i kontakt z nim jest przyjemnością samą w sobie.

Paweł Jędo

Piotr jest osobą wrażliwą na piękno i potrafi je w dniu ślubu wyłuskać. Jest przy tym bardzo towarzyski i pomocny. Gdy trzeba to jest niewidoczny by nie zakłócać przebiegu wydarzeń, gdy pary młode lub goście chcieli by podkręcił wydarzenia robił to bardzo bardzo sprawnie. I niby to Dzik ale raczej poruszający się jak kot. Chodzi, obserwuje i łapie to co najlepsze w swoje kadry.