Profesjonalna

Fotografia reklamowa

W brandingu i reklamie bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Odbiorca najpierw zwraca uwagę na formę wizualną reklamy, dlatego bardzo ważne jest, by zdjęcia przyciągały uwagę. W zależności od reklamowanego produktu lub usługi, trzymam się wytycznych dyktowanych przez klienta lub też wspólnie z nim staram się stworzyć pomysł – i na tej podstawie zrealizować sesję.

Fotografia w reklamie

Najwyższa
jakość

Wyślij zapytanie

Często słyszę o strachu przed sesją, pozowaniem – o obawie, że to będzie nienaturalne. Doskonale je rozumiem, gdyż sam nie czuję się najlepiej przed obiektywem. Pozowanie jest sztuką niełatwą do opanowania, na szczęście zbędną na moich sesjach. Opieram je o aranżowane przeze mnie naturalne sytuacje, w których fotografowane osoby czują się komfortowo. Wspólnie staramy się wyzwolić pozytywną energię, płynącą ze szczerości ludzkich uczuć i emocji.

Dlaczego warto

Zalety współpracy

Wysoka jakość

Do realizacji zleceń używam wysokiej klasy sprzętu, a klient dostaje zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej użyć je np na billboardach wielkoformatowych czy profesjonalnych filmach video.

Zaangażowanie

Bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, a czas realizacji możliwie najkrótszy.

Kreatywne podejście

Do każdego zlecenia podchodzę ze świeżym spojrzeniem, próbując wychwycić niepowtarzalne momenty. Staram się wydobyć i podkreślić indywidualne cechy fotografowanego obiektu.

Elastyczność

Proces twórczy nie znosi kompromisów: staram się unikać ograniczeń, tak aby efekt końcowy spotkał się z zadowoleniem obydwu stron.

Wyślij zapytanie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

  • Czym jest fotografia reklamowa?

    Fotografia reklamowa to rodzaj fotografii, który jest stosowany do celów reklamowych. Celem fotografii reklamowej jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów i zachęcenie ich do kupna produktów lub usług.

  • Fotografia reklamowa – jakie są jej najważniejsze cechy?

    Najważniejsze cechy dobrej fotografii reklamowej to umiejętność uchwycenia istoty produktu lub usługi poprzez wykorzystanie odpowiedniego oświetlenia, koloru i perspektywy, a także umiejętność pracy z kompozycją i kadrem. Zależy nam również na odwzorowaniu charakterystycznej struktury czy koloru produktu, jego funkcji i użyteczności.

  • Jakie są najlepsze techniki i narzędzia do robienia zdjęć reklamowych?

    W fotografii reklamowej można wykorzystać wiele różnych technik, narzędzi i sprzętu, takich jak np. oświetlenie studyjne, specjalistyczne obiektywy, różne rodzaje tła i dekoracji, retuszowanie cyfrowe, a także techniki makro i panorama. Można próbować zrobić zdjęcia produktów samodzielnie w firmie używając smartfona, namiotu bezcieniowego i kilku źródeł światła. Niestety jakość zdjęć może okazać się niewystarczająca, a czas spędzony na fotografowaniu można spożytkować na przykład na aktywnej sprzedaży produktów bądź usług.

Opinie

Klienci
mówią

Justyna Zachariasz

Piotr – człowiek z pasją i głową pełną kreatywnych pomysłów przy jednoczesnym otwarciu na wszelkie sugestie współpracy. Osoba zarażająca pozytywną energią i uśmiechem. 

Marek Bodzioch

Świetne zdjęcia, super współpraca klasa, sumienność i profesjonalizm w każdym calu to cechy tego fotografa

Magdalena Zakrzewska

Profesjonalizm i pasja w każdym calu! Od lat współpracuję z Piotrem Dzikiem i ogromnie cenię jego talent fotograficzny. Zawsze mam gwarancję zdjęć najlepszej jakości. Polecam zarówno do fotoreportażu (w tym ślubnego!), jak i zdjęć firmowych/biznesowych.

Jakub Dąbroś

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie dość, że wyśmienity fotograf to i kontakt z nim jest przyjemnością samą w sobie.

Paweł Jędo

Piotr jest osobą wrażliwą na piękno i potrafi je w dniu ślubu wyłuskać. Jest przy tym bardzo towarzyski i pomocny. Gdy trzeba to jest niewidoczny by nie zakłócać przebiegu wydarzeń, gdy pary młode lub goście chcieli by podkręcił wydarzenia robił to bardzo bardzo sprawnie. I niby to Dzik ale raczej poruszający się jak kot. Chodzi, obserwuje i łapie to co najlepsze w swoje kadry.