Profesjonalny

Fotograf ślubny Kraków

Z przyjemnością pragnę zaprosić Cię do magicznego świata fotografii ślubnej, gdzie każdy piękny moment Twojego wymarzonego dnia staje się nieśmiertelnym wspomnieniem. Jako doświadczony fotograf ślubny w Krakowie, kładę nacisk na subtelność, emocje i autentyczność w moich pracach. Moja misja to uchwycenie tych unikalnych chwil, które sprawią, że Twój ślub stanie się niepowtarzalnym wydarzeniem. Oferuję Ci nie tylko profesjonalną obsługę, ale także zaangażowanie w tworzenie fotografii, które będą opowieścią o Waszej miłości. Zapraszam Cię do odkrycia pełnej magii sesji ślubnej w Krakowie, której efektem będą niezapomniane wspomnienia na lata.

Magia wspomnień

Niezapomniana
sesja ślubna

Wyślij zapytanie

Często słyszę o strachu przed sesją, pozowaniem – o obawie, że to będzie nienaturalne. Doskonale je rozumiem, gdyż sam nie czuję się najlepiej przed obiektywem. Pozowanie jest sztuką niełatwą do opanowania, na szczęście zbędną na moich sesjach. Opieram je o aranżowane przeze mnie naturalne sytuacje, w których fotografowane osoby czują się komfortowo. Wspólnie staramy się wyzwolić pozytywną energię, płynącą ze szczerości ludzkich uczuć i emocji.

Dlaczego warto

Zalety współpracy

Wysoka jakość

Do realizacji zleceń używam wysokiej klasy sprzętu, a klient dostaje zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej użyć je np na billboardach wielkoformatowych czy profesjonalnych filmach video.

Zaangażowanie

Bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, a czas realizacji możliwie najkrótszy.

Kreatywne podejście

Do każdego zlecenia podchodzę ze świeżym spojrzeniem, próbując wychwycić niepowtarzalne momenty. Staram się wydobyć i podkreślić indywidualne cechy fotografowanego obiektu.

Elastyczność

Proces twórczy nie znosi kompromisów: staram się unikać ograniczeń, tak aby efekt końcowy spotkał się z zadowoleniem obydwu stron.

Wyślij zapytanie
Sprawdzone rozwiązanie

Wybierz pakiet

 • Pakiet silver
  3200 zł
  • 140 starannie obrobionych zdjęć w formie cyfrowej na drewnianym pendrivie z grawerem z imionami w drewnianym pudełku
  • galerię online do umożliwienia oglądania zdjęć osobom bliskim, aktywną przez 1 rok licząc od dnia reportażu
 • BEST SELLER
  Pakiet Gold
  3600 zł
  • 240 starannie obrobionych zdjęć w formie cyfrowej na drewnianym pendrivie z grawerem z imionami w drewnianym pudełku
  • galerię online do umożliwienia oglądania zdjęć osobom bliskim, aktywną przez 1 rok licząc od dnia reportażu
  • 3 obrobione zdjęcia oddane dzień po ślubie
 • Pakiet Platinium
  4200 zł
  • 300 starannie obrobionych zdjęć w formie cyfrowej na drewnianym pendrivie z grawerem z imionami w drewnianym pudełku
  • galerię online do umożliwienia oglądania zdjęć osobom bliskim, aktywną przez 1 rok licząc od dnia reportażu
  • 3 obrobione zdjęcia oddane dzień po ślubie
Ekstra

Dodatki

 • pozostałe udane zdjęcia poddane podstawowej korekcji400zł
 • klasyczny album lub fotoksiążka z okładką z ekoskóry w zamszowym pokrowcu 500zł
 • 100 odbitek w stylowym drewnianym pudełku 200zł
 • sesja plenerowa realizowana w innym terminie niż dzień ślubu 700zł
 • sesja narzeczeńska600zł
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest fotografia ślubna?

  Fotografia ślubna to rodzaj fotografii, który skupia się na uwiecznieniu uroczystości ślubnych oraz sesji zdjęciowych pary młodej. Celem fotografii ślubnej jest uchwycenie najważniejszych momentów dnia ślubu oraz stworzenie pięknych i niezapomnianych zdjęć będących pamiątką na długie lata po ślubie.

 • Jakie są najważniejsze cechy fotografii ślubnej?

  Najważniejsze cechy fotografii ślubnej to uchwycenie ulotnych emocji, indywidualnego wystroju i atmosfery oraz piękna Państwa Młodych oraz ich gości. Doświadczony fotograf musi wykazać się w trakcie tworzenia reportażu umiejętności pracy w trudnych warunkach oświetleniowych, które często go zaskakują. Ważny jest styl również komunikacji ze zleceniodawcami, przez co stają się oni bardziej rozluźnieni, ufają fotografowi i czują się bezpieczniej w dniu ślubu.

 • Jakie zdjęcia otrzymamy z dnia ślubu?

  W fotografii ślubnej można wykorzystać wiele różnych technik, takich jak np. zdjęcia z bliska, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia z różnych perspektyw, korzystanie z efektów świetlnych i oświetlenia studyjnego, czy retuszowanie cyfrowe. Techniki te służą do stworzenia unikalnych i niezapomnianych zdjęć, a efekty reportażu można oglądać wielokrotnie, nigdy się nie nudzą. Kładę nacisk na urozmaicenie kadrów, pokazanie emocji i artyzm fotografii, pamiętam też o zdjęciach „do ramki” dla rodziców i teściów, nie zatracam się w sztuce. Koniecznie zobacz moje portfolio, by zobaczyć, jakiej kolorystyki i szczegółowości zdjęć możesz się spodziewać.

  Pamiętaj też, że reportaż to inaczej dokumentowanie wydarzenia. Na zdjęciach będzie dokładnie taki wystrój i tło, jaki będzie widoczny w dniu ślubu.

 • Jakie są najważniejsze momenty podczas sesji ślubnej, które warto uwiecznić na zdjęciach?

  Najważniejsze momenty podczas sesji ślubnej, które warto uwiecznić na zdjęciach to przygotowania pary młodej, przysięga małżeńska, pierwszy taniec pary młodej, przemówienia gości, tańce i zabawy, jedzenie i napoje, dekoracje i architektura, a także wszelkie inne ważne momenty i osoby związane z danym wydarzeniem. Dla fotografa jest ważne wszystko to, co ważne dla Państwa Młodych – nie zapomnijcie powiedzieć mu, na czym zależy Wam najbardziej.

 • Jakie są najważniejsze umiejętności potrzebne do fotografowania podczas ślubu?

  Najważniejsze umiejętności potrzebne do fotografowania podczas ślubu to umiejętność reagowania na szybko zmieniające się sytuacje, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, umiejętność uchwycenia emocji i ważnych momentów, a także umiejętność komunikowania się z ludźmi i budowania relacji.

 • Jak przygotować się do poślubnej sesji zdjęciowej?

  Skonsultuj z fotografem wybór pleneru do swojej sesji poślubnej. Możemy jechać w góry, powitać wschód słońca w Krakowskim Rynku, wybrać się na spacer wśród symetrycznych alei drzew i wiele innych. Wszystkie zdjęcia wyjdą pięknie, najważniejsze, by plener dobrze się Wam kojarzył.
  Jeśli chcesz wyglądać tak samo, jak w dniu ślubu, zdecyduj się na ten sam makijaż i uczesanie, odśwież suknię i czuj się swobodnie przed obiektywem fotografa, którego już przecież dobrze znasz.

Opinie

Klienci
mówią

Justyna Zachariasz

Piotr – człowiek z pasją i głową pełną kreatywnych pomysłów przy jednoczesnym otwarciu na wszelkie sugestie współpracy. Osoba zarażająca pozytywną energią i uśmiechem. 

Marek Bodzioch

Świetne zdjęcia, super współpraca klasa, sumienność i profesjonalizm w każdym calu to cechy tego fotografa

Magdalena Zakrzewska

Profesjonalizm i pasja w każdym calu! Od lat współpracuję z Piotrem Dzikiem i ogromnie cenię jego talent fotograficzny. Zawsze mam gwarancję zdjęć najlepszej jakości. Polecam zarówno do fotoreportażu (w tym ślubnego!), jak i zdjęć firmowych/biznesowych.

Jakub Dąbroś

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie dość, że wyśmienity fotograf to i kontakt z nim jest przyjemnością samą w sobie.

Paweł Jędo

Piotr jest osobą wrażliwą na piękno i potrafi je w dniu ślubu wyłuskać. Jest przy tym bardzo towarzyski i pomocny. Gdy trzeba to jest niewidoczny by nie zakłócać przebiegu wydarzeń, gdy pary młode lub goście chcieli by podkręcił wydarzenia robił to bardzo bardzo sprawnie. I niby to Dzik ale raczej poruszający się jak kot. Chodzi, obserwuje i łapie to co najlepsze w swoje kadry.