Profesjonalna

Fotografia produktowa

Dobra jakość zdjęć produktowych wydatnie przenosi się na ich sprzedaż. Prócz zwykłych packshotów warto zrealizować też stylizowaną sesję produktową, pokazując dla przykładu produkt w trakcie jego użycia. Stworzyłem studyjne warunki do tworzenia tychże, ale w razie potrzeby tworzę warunki do ich wykonania w siedzibie klienta. Od lat wykonuję zdjęcia produktowe m.in. dla firm Dragon czy Trippin Bears.

Daj się zapamiętać

Nadzwyczajna
jakość

Wyślij zapytanie

Często słyszę o strachu przed sesją, pozowaniem – o obawie, że to będzie nienaturalne. Doskonale je rozumiem, gdyż sam nie czuję się najlepiej przed obiektywem. Pozowanie jest sztuką niełatwą do opanowania, na szczęście zbędną na moich sesjach. Opieram je o aranżowane przeze mnie naturalne sytuacje, w których fotografowane osoby czują się komfortowo. Wspólnie staramy się wyzwolić pozytywną energię, płynącą ze szczerości ludzkich uczuć i emocji.

Dlaczego warto

Zalety współpracy

Wysoka jakość

Do realizacji zleceń używam wysokiej klasy sprzętu, a klient dostaje zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej użyć je np na billboardach wielkoformatowych czy profesjonalnych filmach video.

Zaangażowanie

Bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, a czas realizacji możliwie najkrótszy.

Kreatywne podejście

Do każdego zlecenia podchodzę ze świeżym spojrzeniem, próbując wychwycić niepowtarzalne momenty. Staram się wydobyć i podkreślić indywidualne cechy fotografowanego obiektu.

Elastyczność

Proces twórczy nie znosi kompromisów: staram się unikać ograniczeń, tak aby efekt końcowy spotkał się z zadowoleniem obydwu stron.

Wyślij zapytanie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest fotografia produktowa?

  Fotografia produktowa to rodzaj fotografii, który koncentruje się na przedstawieniu produktu w sposób przyciągający uwagę i atrakcyjny dla potencjalnych klientów. Celem takiej fotografii jest zwiększenie sprzedaży produktu. Produkt zaś można pokazać na przykład wyszparowany, na białym tle, bez cieni lub w określonej aranżacji.

 • Jakie produkty można fotografować w fotografii produktowej?

  Fotografia produktowa może obejmować szeroki zakres produktów, takich jak artykuły spożywcze, ubrania, biżuteria, kosmetyki, meble, elektronika i wiele innych. Wszystko to, co sprzedajesz przez internet należy wcześniej sfotografować.

 • Jakie są korzyści z zamawiania sesji fotograficznej produktów?

  Sesja fotograficzna produktów może pomóc w zwiększeniu ich sprzedaży, ponieważ dobrej jakości zdjęcia przyciągają uwagę klientów i zachęcają ich do dokonania zakupu. Mogą one pomóc też w budowaniu marki i poprawie wizerunku firmy jako bardziej profesjonalna. Profesjonalne zdjęcia oddają kolory, detale, struktury fotografowanych przedmiotów. Można ich używać również w materiałach promocyjnych, jeśli tak wynika z umowy z fotografem.

 • Czy możliwe jest wykonanie sesji produktowej w siedzibie firmy?

  Oczywiście. Dojeżdżam do klienta, a następnie rozkładam przenośny sprzęt, by sfotografować państwa produkty. Jedyne, czego potrzebuję to trochę pustej przestrzeni, gdzie mogę się rozłożyć.

Opinie

Klienci
mówią

Justyna Zachariasz

Piotr – człowiek z pasją i głową pełną kreatywnych pomysłów przy jednoczesnym otwarciu na wszelkie sugestie współpracy. Osoba zarażająca pozytywną energią i uśmiechem. 

Marek Bodzioch

Świetne zdjęcia, super współpraca klasa, sumienność i profesjonalizm w każdym calu to cechy tego fotografa

Magdalena Zakrzewska

Profesjonalizm i pasja w każdym calu! Od lat współpracuję z Piotrem Dzikiem i ogromnie cenię jego talent fotograficzny. Zawsze mam gwarancję zdjęć najlepszej jakości. Polecam zarówno do fotoreportażu (w tym ślubnego!), jak i zdjęć firmowych/biznesowych.

Jakub Dąbroś

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie dość, że wyśmienity fotograf to i kontakt z nim jest przyjemnością samą w sobie.

Paweł Jędo

Piotr jest osobą wrażliwą na piękno i potrafi je w dniu ślubu wyłuskać. Jest przy tym bardzo towarzyski i pomocny. Gdy trzeba to jest niewidoczny by nie zakłócać przebiegu wydarzeń, gdy pary młode lub goście chcieli by podkręcił wydarzenia robił to bardzo bardzo sprawnie. I niby to Dzik ale raczej poruszający się jak kot. Chodzi, obserwuje i łapie to co najlepsze w swoje kadry.