Profesjonalna

Fotograf produktowy Warszawa

Doświadczony Fotograf produktowy Warszawa. Dobra jakość zdjęć produktowych wydatnie przenosi się na ich sprzedaż. Prócz zwykłych packshotów warto zrealizować też stylizowaną sesję produktową, pokazując dla przykładu produkt w trakcie jego użycia. Stworzyłem studyjne warunki do tworzenia tychże, ale w razie potrzeby tworzę warunki do ich wykonania w siedzibie klienta. Od lat wykonuję zdjęcia produktowe m.in. dla firm Dragon czy Trippin Bears.

Daj się zapamiętać

Nadzwyczajna
jakość

Wyślij zapytanie

Często słyszę o strachu przed sesją, pozowaniem – o obawie, że to będzie nienaturalne. Doskonale je rozumiem, gdyż sam nie czuję się najlepiej przed obiektywem. Pozowanie jest sztuką niełatwą do opanowania, na szczęście zbędną na moich sesjach. Opieram je o aranżowane przeze mnie naturalne sytuacje, w których fotografowane osoby czują się komfortowo. Wspólnie staramy się wyzwolić pozytywną energię, płynącą ze szczerości ludzkich uczuć i emocji.

Dlaczego warto

Zalety współpracy

Wysoka jakość

Do realizacji zleceń używam wysokiej klasy sprzętu, a klient dostaje zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej użyć je np na billboardach wielkoformatowych czy profesjonalnych filmach video.

Zaangażowanie

Bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, a czas realizacji możliwie najkrótszy.

Kreatywne podejście

Do każdego zlecenia podchodzę ze świeżym spojrzeniem, próbując wychwycić niepowtarzalne momenty. Staram się wydobyć i podkreślić indywidualne cechy fotografowanego obiektu.

Elastyczność

Proces twórczy nie znosi kompromisów: staram się unikać ograniczeń, tak aby efekt końcowy spotkał się z zadowoleniem obydwu stron.

Wyślij zapytanie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest fotografia produktowa?

  Fotografia produktowa to rodzaj fotografii, który koncentruje się na przedstawieniu produktu w sposób przyciągający uwagę i atrakcyjny dla potencjalnych klientów. Celem takiej fotografii jest zwiększenie sprzedaży produktu. Produkt zaś można pokazać na przykład wyszparowany, na białym tle, bez cieni lub w określonej aranżacji.

 • Jakie produkty można fotografować w fotografii produktowej?

  Fotografia produktowa może obejmować szeroki zakres produktów, takich jak artykuły spożywcze, ubrania, biżuteria, kosmetyki, meble, elektronika i wiele innych. Wszystko to, co sprzedajesz przez internet należy wcześniej sfotografować.

 • Jakie są korzyści z zamawiania sesji fotograficznej produktów?

  Sesja fotograficzna produktów może pomóc w zwiększeniu ich sprzedaży, ponieważ dobrej jakości zdjęcia przyciągają uwagę klientów i zachęcają ich do dokonania zakupu. Mogą one pomóc też w budowaniu marki i poprawie wizerunku firmy jako bardziej profesjonalna. Profesjonalne zdjęcia oddają kolory, detale, struktury fotografowanych przedmiotów. Można ich używać również w materiałach promocyjnych, jeśli tak wynika z umowy z fotografem.

 • Czy możliwe jest wykonanie sesji produktowej w siedzibie firmy?

  Oczywiście. Dojeżdżam do klienta, a następnie rozkładam przenośny sprzęt, by sfotografować państwa produkty. Jedyne, czego potrzebuję to trochę pustej przestrzeni, gdzie mogę się rozłożyć.

Opinie

Klienci
mówią

Justyna Zachariasz

Piotr – człowiek z pasją i głową pełną kreatywnych pomysłów przy jednoczesnym otwarciu na wszelkie sugestie współpracy. Osoba zarażająca pozytywną energią i uśmiechem. 

Marek Bodzioch

Świetne zdjęcia, super współpraca klasa, sumienność i profesjonalizm w każdym calu to cechy tego fotografa

Magdalena Zakrzewska

Profesjonalizm i pasja w każdym calu! Od lat współpracuję z Piotrem Dzikiem i ogromnie cenię jego talent fotograficzny. Zawsze mam gwarancję zdjęć najlepszej jakości. Polecam zarówno do fotoreportażu (w tym ślubnego!), jak i zdjęć firmowych/biznesowych.

Jakub Dąbroś

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie dość, że wyśmienity fotograf to i kontakt z nim jest przyjemnością samą w sobie.

Paweł Jędo

Piotr jest osobą wrażliwą na piękno i potrafi je w dniu ślubu wyłuskać. Jest przy tym bardzo towarzyski i pomocny. Gdy trzeba to jest niewidoczny by nie zakłócać przebiegu wydarzeń, gdy pary młode lub goście chcieli by podkręcił wydarzenia robił to bardzo bardzo sprawnie. I niby to Dzik ale raczej poruszający się jak kot. Chodzi, obserwuje i łapie to co najlepsze w swoje kadry.