Profesjonalna

Produkcja video

Zajmuje się zawodową produkcją video, w swoim portfolio mam różne realizacje: od teledysków do utworów muzycznych, przez video reportaże z eventów, w tym wydarzeń sportowych lub video portrety modelek, po filmy reklamowe. Swoje filmy często wzbogacam ujęciami z drona. Przykładam dużą uwagę do montażu by za jego pomocą wydobyć to co najlepsze z zarejestrowanego materiału, aby finalny produkt miał pożądany charakter.

Magia wspomnień

Nagrywanie
i montaż

Wyślij zapytanie

Często słyszę o strachu przed sesją, pozowaniem – o obawie, że to będzie nienaturalne. Doskonale je rozumiem, gdyż sam nie czuję się najlepiej przed obiektywem. Pozowanie jest sztuką niełatwą do opanowania, na szczęście zbędną na moich sesjach. Opieram je o aranżowane przeze mnie naturalne sytuacje, w których fotografowane osoby czują się komfortowo. Wspólnie staramy się wyzwolić pozytywną energię, płynącą ze szczerości ludzkich uczuć i emocji.

Dlaczego warto

Zalety współpracy

Wysoka jakość

Do realizacji zleceń używam wysokiej klasy sprzętu, a klient dostaje zdjęcia w rozdzielczości pozwalającej użyć je np na billboardach wielkoformatowych czy profesjonalnych filmach video.

Zaangażowanie

Bardzo ważny jest dla mnie dobry kontakt z klientem. Każde zlecenie jest traktowane priorytetowo, a czas realizacji możliwie najkrótszy.

Kreatywne podejście

Do każdego zlecenia podchodzę ze świeżym spojrzeniem, próbując wychwycić niepowtarzalne momenty. Staram się wydobyć i podkreślić indywidualne cechy fotografowanego obiektu.

Elastyczność

Proces twórczy nie znosi kompromisów: staram się unikać ograniczeń, tak aby efekt końcowy spotkał się z zadowoleniem obydwu stron.

Wyślij zapytanie
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 • Czym jest produkcja teledysków?

  Produkcja teledysków to proces tworzenia teledysków muzycznych. W ramach produkcji teledysku powstają scenariusz, plan zdjęciowy, a także wybierane są lokalizacje, rekwizyty, kostiumy i charakteryzacja.

 • Jakie są etapy produkcji teledysków?

  Etapy produkcji teledysków to: tworzenie scenariusza, przygotowanie planu zdjęciowego, wybór odpowiedniej ekipy filmowej, wybór lokalizacji i rekwizytów, kostiumy i charakteryzacja, realizacja planu zdjęciowego, montaż teledysku i ewentualna obróbka cyfrowa.

 • Jakie są najważniejsze czynniki, które wpływają na jakość teledysku?

  Najważniejsze czynniki wpływające na jakość teledysku to: dobry scenariusz, kreatywna realizacja planu zdjęciowego, odpowiednie ustawienie światła i kadrowanie, dobór odpowiedniej muzyki, a także odpowiednie montowanie i obróbka cyfrowa teledysku.

 • Jakie są najważniejsze trendy w produkcji teledysków obecnie?

  : W dzisiejszych czasach popularne są teledyski z użyciem efektów specjalnych, grafik 3D i animacji, a także teledyski nakręcone przy użyciu dronów. Ważne jest również wykorzystanie ciekawych lokacji i oryginalnych pomysłów scenograficznych.

 • Jakie są najważniejsze porady dla artystów, którzy chcą nakręcić dobry teledysk?

  Najważniejsze porady dla artystów, którzy chcą nakręcić dobry teledysk, to wybór dobrego zespołu produkcyjnego, odpowiednie przygotowanie planu zdjęciowego i scenariusza, a także dbałość o ciekawą scenografię, dobór odpowiednich lokacji i rekwizytów oraz zwracanie uwagi na szczegóły podczas realizacji

Opinie

Klienci
mówią

Justyna Zachariasz

Piotr – człowiek z pasją i głową pełną kreatywnych pomysłów przy jednoczesnym otwarciu na wszelkie sugestie współpracy. Osoba zarażająca pozytywną energią i uśmiechem. 

Marek Bodzioch

Świetne zdjęcia, super współpraca klasa, sumienność i profesjonalizm w każdym calu to cechy tego fotografa

Magdalena Zakrzewska

Profesjonalizm i pasja w każdym calu! Od lat współpracuję z Piotrem Dzikiem i ogromnie cenię jego talent fotograficzny. Zawsze mam gwarancję zdjęć najlepszej jakości. Polecam zarówno do fotoreportażu (w tym ślubnego!), jak i zdjęć firmowych/biznesowych.

Jakub Dąbroś

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie dość, że wyśmienity fotograf to i kontakt z nim jest przyjemnością samą w sobie.

Paweł Jędo

Piotr jest osobą wrażliwą na piękno i potrafi je w dniu ślubu wyłuskać. Jest przy tym bardzo towarzyski i pomocny. Gdy trzeba to jest niewidoczny by nie zakłócać przebiegu wydarzeń, gdy pary młode lub goście chcieli by podkręcił wydarzenia robił to bardzo bardzo sprawnie. I niby to Dzik ale raczej poruszający się jak kot. Chodzi, obserwuje i łapie to co najlepsze w swoje kadry.